Osztályok - Bíborvég

Tartalomhoz ugrás

Osztályok

Iskolánkról
1.     osztály
 
Osztályfőnök: Bernád Enikő
 
1.                  Bencze Noel István
2.                  Herczeg Bianka Tiara
3.                  Hergyán Krisztián
4.                  Horváth Dorka Anna
5.                  Karaszi Klarisza Kasszandra
6.                  Kolompár Roxána Seron
7.                  Kóni Kamilló
8.                  Kovács Kimberli Kira
9.                  Kőhalmi József Gergő
10.                Ladányi Ámon Zsolt
11.                Nyerges Anita Anna
12.                Petrovics Viktória Erzsébet
13.                Sárközi Amira Anna
14.                Szabados-Molnár Dzsínó Rodrigó
15.                Száraz Bianka Dóra
16.                Tóth Natasa Lara
 
 
 
2.     osztály
 
Osztályfőnök: Borsiczky Iván
 
1.                  Baráth Alex Ronaldó
2.                  Bartos Vanda
3.                  Brettl Olivér János
4.                  Burai Ferenc
5.                  Burai Kristóf
6.                  Cári Zalán
7.                  Danyi Márió
8.                  Fazekas Lara Janka
9.                  Földvári Dóra
10.               Hergyán Amanda
11.               Keresztes Dávid Márk
12.               Kovacsics Ketrin Kiara
13.               Ladányi Mirella Katalin
14.               Luspai Mia Natasa
15.               Orsós Cintia Mária
16.               Orsós Hanna
17.               Orsós István Dániel
18.               Pataki Petra Katalin
19.               Pető Zóra
20.               Pusztai Péter Rudolf
21.               Sárközi Lorenzó József
22.               Sörfőző Vanda Tímea
23.               Takács Luca Ilona
24.               Tóth István Leonidász
25.               Tóth Tibor Dániel
26.               Zufall Benita Janka
 
 
 
3.     osztály
 
Osztályfőnök: Tamási Józsefné
 
1. Baktai Bálint
2. Csicsó Máté
3. Dóczi Szonja Julianna
4. Ernst Diána
5. Fekete Szebasztián Dániel
6. Horváth Máté
7. Kalányos Boglárka Izabella
8. Kalányos Brúnó György
9. Kalányos Dominik Dávid
10. Kanalas Alexandra Mária
11. Karaszi Melissza
12. Kisfalvi Raul
13. Kith Dániel Csaba
14. Matache Hunor Attila
15. Orsós Beáta Éva
16. Pusztai Eszter
17. Sárközi Ervin
18. Sziva Zoé
19. Szücs Bence
20. Tóth Krisztián
21. Zerényi Zalán
 
 
4.     osztály
 
Osztályfőnök: Gál-Pál Zita
 
1. Bányai Marina Leila
2. Baráth Szimonetta Anita
3. Csicsó Milán
4. Gábor Csilla
5. Gányi Barnabás
6. Ignácz Horváth Veronika
7. Józsa Eszter Nikolett
8. Mészáros Edmond
9. Nyerges Tamás
10. Pusztai Dzsesszika Sanel
11. Pusztai Zoltán
12. Sárközi Csaba Nikolasz
13. Sárközi Dzsenifer Diána
14. Sárközi Viktor
15. Sörösi Dávid
16. Tóth Alexandra
5.     osztály
 
Osztályfőnök: Vaszlavek Ildikó
 
1.                  Bányai Kamilla
2.                  Bayer Leila
3.                  Csurai Csenge
4.                  Ernst Viktória
5.                  Fehér Tamás Áron
6.                  Halwax Dominika
7.                  Hostyánszki Dóra
8.                  Józsa Erika Angéla
9.                  Józsa Flórián
10.               Kalányos Péter
11.               Kőhalmi Laura Fanni
12.               Orsós Dávid Zoltán
13.               Pusztai Elvíra
14.               Pusztai Kitti
15.               Szép Letícia
16.               Sziebert Gábor Dávid
17.               Sziva Szabolcs
18.               Tóth Dorka
19.               Török Míra
20.               Varga Lilla
 
 
6.     osztály
 
Osztályfőnök: Valentinyi János
 
1.                  Akay Márk
2.                  Baktai Dávid Gábor
3.                  Bányai Amina Kinga
4.                  Baráth Melissza
5.                  Brettl Zsombor
6.                  Gál Mátyás Lorenzó
7.                  Hauwasser Dalma
8.                  Ignácz Tifani
9.                  Józsa Gábor Ákos
10.               Kalányos Jázmin Krisztina
11.              Kanalas Dzsenifer Dorina
12.               Matus Dávid
13.               Mészáros Gábor Béla
14.               Mészáros István Kevin
15.               Pusztai Dániel
16.               Sárközi Szilvia Magdolna
17.               Száraz Dávid
18.               Tóth József
 
 
 
7.     osztály
 
Osztályfőnök: Pegler-Ulrik Orsolya Gyöngyi
 
1.                  Baráth Brendon
2.                  Csiki Ákos
3.                  Erdős Zsolt
4.                  Fischer Csenge
5.                  Horváth Ádám
6.                  Kiss Virág Vivien
7.                  Nagy Vanessza
8.                  Nyerges János
9.                  Orsós Melinda Csilla
10.              Őri Veronika
11.              Rigó Hanna
12.              Rigó Vivien
13.              Sárközi Debóra Diána
14.              Sárközi Elizabet Mercédesz
15.              Sárközi Tamás
16.              Simon János Tibor
17.              Szabó Kristóf
18.              Sztankó Dzsenifer
19.              Sztojka Roland Rikárdó
20.              Tóth István Milán
21.              Tóth Jázmin Natália
22.              Varga Dóra
 
 
8.     osztály
 
Osztályfőnök: Kilián Zsolt
 
1.                  Akay Réka
2.                  Bányai János József
3.                  Baráth Armandó
4.                  Bencze Donatella
5.                  Dani Nóra
6.                  Ferencz Regina
7.                  Józsa Ramóna Boglárka
8.                  Kocsis Balázs Tamás
9.                  Mészáros Zoltán Erik
10.              Németh Zalán Béla
11.              Pusztai Erzsébet
12.              Sárközi Brendon Ferenc
13.              Sárközi Natália Krisztina
14.              Sárközi Tibor
15.              Zufall Kinga Matild
16.              Zsiga Bettina
Vissza a tartalomhoz